pieniadz.pl

Powołanie nowego członka Rady Nadzorczej

12-08-2016


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 59 / 2016
Data sporządzenia: 2016-08-12
Skrócona nazwa emitenta
TRANS POLONIA S.A.
Temat
Powołanie nowego członka Rady Nadzorczej
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zgodnie z §5 ust. 1 pkt 22 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych […], Zarząd Trans Polonia S.A. z siedzibą w Tczewie _dalej "Spółka"_ informuje, że w dniu 12 sierpnia 2016 r. akcjonariusz Spółki Pan Dariusz Stanisław Cegielski złożył na podstawie § 16 ust. 3 pkt. b. i 16 ust 8 Statutu Spółki oświadczenie o powołaniu Pana Krzysztofa Płachta na Członka Rady Nadzorczej Spółki.

Pan Krzysztof Płachta jest absolwentem: Wydziału Nawigacyjnego Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni, studiów podyplomowych w zakresie szacowania nieruchomości na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, studiów podyplomowych w zakresie zarządzania nieruchomościami na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, studiów podyplomowych w przedmiocie charakterystyki energetycznej i auditingu energetycznego budynków na Prywatnej Wyższej Szkole Ochrony Środowiska w Radomiu. Umiejętności praktyczne poparte są wyższym wykształceniem ekonomiczno-finansowym uzyskanym na Uniwersytecie Gdańskim _studia podyplomowe w zakresie Master of Business Administration - MBA_ oraz dwoma egzaminami państwowymi: Rzeczoznawca Majątkowy _licencja Nr 4003_ oraz Makler Papierów Wartościowych _licencja Nr 696_.

Pan Krzysztof Płachta od 1995 roku pełnił funkcje zarządcze w przedsiębiorstwach finansowych. Na stanowiskach kierowniczych pracował m. in. w DM Penetrator S.A., Eurotel S.A., Trado S.A. oraz Plejada TFI S.A. Obecnie zatrudniony na stanowisku Prezesa Zarządu w Corent Sp. z o.o., Wiceprezesa Zarządu Voicetel Communications S.A. oraz Dyrektora Departamentu Inwestycji w ACP Sp. z o.o.

Zgodnie ze złożonym pisemnie oświadczeniem Pan Krzysztof Płachta nie wykonuje w stosunku do Spółki innej działalności konkurencyjnej, ani też nie jest wspólnikiem konkurencyjnych spółek cywilnych, osobowych, nie jest członkiem organów konkurencyjnych spółek kapitałowych, nie uczestniczy w innych konkurencyjnych osobach prawnych jako członek ich organów, nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Podobne

+ więcej

Kursy walut 2023-12-01

+ więcej
  • EUR euro 4,3494  0,00%   0,02gr
  • USD dolar 3,9910 +0,25%  +1,00gr
  • GBP funt 5,0557 +0,41%  +2,07gr
  • CHF frank 4,5670 +0,35%  +1,60gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm